ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים של חברת Justrite ארה"ב.

ארונות הבטיחות לאחסון חומ"ס של Justrite מיועדים לאחסון נוזלים דליקים, חומרים קורוזיביים וחומצות, תמיסות, כימיקלים, חומרי הדברה וחומרים מסוכנים אחרים.

ארונות הבטיחות עומדים בכל תקנות הבטיחות ובהנחיות הבטיחות לאחסון חומרים מסוכנים בארה"ב ובישראל.

ארונות הבטיחות לחומס של Justrite אותם מייבאת ומשווקת חברת מקסיסייפ, עמידים בפני אש וניתן לאחסן בהם בבטחה נוזלים דליקים כדי להפחית את נזקי האש במקום העבודה. הארונות יוצרו כדי להגן על העובדים ועל המתקנים בסביבת העבודה מפני אש.

בין מגוון מוצרי הבטיחות הבולטים של חברת ע.ה. אייל Maxsissafe נמצאות המאצרות מתוצרת חברת Justrite ארה"ב – משטחי אחסון לנוזלים מסוכנים המונעים ואוצרים דליפה של חומ"ס ממכלי האחסון.

המאצרות של Maxsissafe עומדות בתקנות הבטיחות המחמירות בארה"ב – SPCC (בקרת מניעת דליפות) ו-EPA (הסוכנות להגנת הסביבה).

בין המאצרות של Justrite ניתן למצוא משטחים מתקפלים וניידים, משטחי טיהור ושטיפה עם הגנה מפני דליפה ובקרת מניעת דליפה למי התהום.

נשמיות הינן פריט חיוני וחשוב מאוד בהגנת איברי הנשימה!

חבישת הנשמית מצמצמת ומגנה על איברי הנשימה של העובד מפני חלקיקים הנישאים באוויר (מוצקים ונוזלים), אשר עלולים לפגוע בבריאותו.
אצלנו ניתן להשיג מגוון רחב של נשמיות העומדות בתקנים המחמירים ביותר בעולם, ובהן, בין השאר נשמיות עם שכבת פחם פעיל לצורך הגנה מפני אדים אורגניים ולנטרול ריחות וכן נשמיות בעלות שסתום לנידוף החום והלחות המצטברים בתוך הנשמית בעת חבישתה.

חשוב לדעת כי נשמיות אינן משמשות כמסכות המספקות חמצן.

facebook icon

phone icon

panel open

כניסת סוכנים